Consiliul Facultății

NUME DEPARTAMENT EMAIL
Prof. univ. dr. Ileana Teleagă Istoria și teoria artei ileana.teleaga@e-uvt.ro
Conf. univ. dr. Camil Mihăescu Design camil.mihaescu@e-uvt.ro
Conf. univ. dr. Rudolf Kocsis Arte plastice-sculptură rudolf.kocsis@e-uvt.ro
Conf. univ. dr. habil. Stelian Acea Foto-video stelian.acea@e-uvt.ro
Conf. univ. dr. Andreea Palade Flondor Modă andreea.palade@e-uvt.ro
Conf. univ. dr. habil. Hedy M-Kiss Conservare-restaurare hedy.m@e-uvt.ro
Conf. univ. dr. Valentina Ștefănescu Arte decorative valentina.stefanescu@e-uvt.ro
Lector univ. dr. Liliana Popa Arte plastice- pictură liliana.popa@e-uvt.ro
Lector univ. dr. Eduard Jakabhazi Design eduard.jakabhazi@e-uvt.ro
Lector univ. dr. Gabriel Kelemen Istoria și teoria artei gabriel.kelemen@e-uvt.ro
Lector univ. dr. Iosif Mihailo Design iosif.mihailo@e-uvt.ro
Bianca Mic bianca.mic94@e-uvt.ro